![](https://samaras-nevroxeirourgos.gr/wp-content/uploads/2021/01/smile.png)
Αριστοτέλης Τ.
![](https://samaras-nevroxeirourgos.gr/wp-content/uploads/2021/01/smile.png)
Αριστοτέλης Τ.
Η ευγνωμοσύνη μου συνοψίζεται σε μερικές λέξεις: Μου έσωσε τη ζωή. Είναι άνθρωπος και ιατρός ευθύς, ευπροσήγορος, ειλικρινής, ευγενής, άξιος εμπιστοσύνης. Είναι εκείνος που συνεχίζει να τηρεί τον όρκο του Ιπποκράτη. Ευχαριστώ.
Σαμαράς Ευστάθιος Νευροχειρουργός
2021-01-03T20:52:39+03:00
Επέμβαση τοποθέτησης βαλβίδας υδροκεφαλίας
![](https://samaras-nevroxeirourgos.gr/wp-content/uploads/2021/01/smile-150x150.png)
https://samaras-nevroxeirourgos.gr/testimonials/aristotelis-t/